• Zasilacze do laptopów

Jak dobrać zasilacz do laptopa? To pytanie zadaje sobie wiele osób, ale odpowiedź jest na szczęście prosta! Wystarczy skorzystać z naszej pomocy i sięgnąć po dedykowane ładowarki dla danej marki lub kupić uniwersalne modele z wymiennymi wtyczkami przeznaczone do notebooków różnych producentów. Specjaliści Centrum Enter chętnie pomogą znaleźć odpowiedni produkt, prawidłowo dobierając rodzaj akcesorium oraz jego moc. Jeśli potrzebujesz porady, możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Sprzedajemy dobrej jakości zasilacze do laptopów m.in.: HP, Acer, Asus lub Dell. Zamówisz je bez przepłacania, ponieważ zadbaliśmy o dobre ceny, a dodatkowo możesz skorzystać z programu lojalnościowego. Po złożeniu zamówienia towar szybko wyruszy w podróż pod wskazany adres. Wyślemy go nawet w 24 godziny.

  • Parametry

Jaki zasilacz do laptopa będzie odpowiedni?

Jeśli zdecydujesz się na samodzielne zakupy, koniecznie zadbaj, abyładowarka do laptopa spełniała określone kryteria. Niedopatrzenia w tym zakresie mogą w najlepszym przypadku skutkować kupnem urządzenia, które nie naładuje notebooka. W najbardziej pesymistycznej wersji zamówiony sprzęt uszkodzi elektronikę. Podczas poszukiwań zwróć uwagę w pierwszej kolejności na moc produktu, która powinna być określona w watach. Zbyt niska nie podoła jednoczesnemu ładowaniu i podtrzymywaniu funkcji włączonego notebooka. Spójrz również na napięcie (podawane w voltach) i natężenie (mierzone w amperach) prądu stałego. Znaczenie ma polaryzacja, ponieważ energia płynie w jednym kierunku. Kluczowym elementem jest poza tym typ wtyczki, jakim dysponują zasilacze do laptopa HP. Wyjątek stanowią sytuacje, gdy wybierasz modele z wymiennymi końcówkami.

Potrzebne informacje znajdziesz na tabliczce znamionowej

Specyfikacja naszych produktów została dokładnie opisana. Wystarczy kliknąć konkretną ładowarkę i sprawdzić jej parametry. Aby znaleźć zasilacze do laptopa Acer, można dodatkowo skorzystać z wygodnej wyszukiwarki. Wystarczy wskazać interesujące Cię właściwości, a system szybko przefiltruje odpowiadające im produkty. Co jednak w sytuacji, gdy nie wiesz, jaka ładowarka pasuje do Twojegolaptopa? Wystarczy spojrzeć na obecnie posiadany sprzęt i widniejącą na nim tabliczkę znamionową. To właśnie na niej sprawdzisz informację o m.in. napięciu i natężeniu prądu. Jeśli zgubiłeś zasilacz, odpowiedź na nurtujące pytanie może dać tabliczka znamionowa na notebooku, umieszczona często na jego spodzie. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia identyfikacji rodzaju wtyczki, w czym pomoże instrukcja obsługi, dołączona do laptopa.

Ładowarki bezpiecznie dla Twojego laptopa

W katalogu umieściliśmy zasilacze do laptopa Dell, które są bezpiecznie w użytkowaniu. Producent zadbał o ich precyzyjne wykonanie. Śmiało można zaufać specyfikacji znajdującej się w opisach produktów na stronie internetowej oraz informacjom widniejącym na tabliczkach znamionowych. Oferujemy akcesoria wykonane z wysokiej jakość tworzywa. Ich konstrukcja została zaprojektowana tak, aby pozostawać odporną na działanie zewnętrznych czynników. W przypadku tego typu produktów ma to duże znaczenie, ponieważ np. ładowarka samochodowa do laptopa często pozostaje narażona na upadki lub różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Pozytywnie zaskoczy Cię również żywotność zasilaczy. Prawidłowo użytkowane posłużą przez wiele lat. Nie zauważysz różnicy między ich pracą a funkcjonowaniem produktów fabrycznie dołączonych do Twojego notebooka. 

Uniwersalne ładowarki - postaw na własny komfort 

Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na dedykowany zasilacz do laptopa Asus, czy też postawisz na uniwersalne modele z wymiennymi końcówkami. Drugie rozwiązanie ma wiele zalet i okaże się niezwykle przydatne, gdy np. posiadasz kilka laptopów. Wtedy w domu oraz podczas podróży możesz korzystać z jednej ładowarki, zamiast kilku, które niepotrzebnie zabierają miejsce. Zasilacz uniwersalny do laptopa jest łatwy w obsłudze. Zmiana końcówek zajmuje krótką chwilę. Ponadto produkty wyposażono we wbudowane zabezpieczenie przed zwarciem, przeciążeniem lub przepięciem. Mówiąc krótko, ładowarki do wielu notebooków, stanowią po prostu komfortowe rozwiązanie. To łatwy sposób, aby zadbać o swoją wygodę w różnych sytuacjach. Jeśli posiadasz dwa takie produkty, zgubienie jednego nie będzie problemem, nawet gdy korzystasz z wielu urządzeń.