• Tablety Samsung

Przeglądając kolejny raz naszą ofertę, nie potrafisz zadecydować, na które artykuły marki postawić, chcąc nabyć odpowiadający swoim potrzebom tablet? Samsung to firma zdecydowanie godna polecenia. Z urządzeń tego znanego na całym świecie koreańskiego koncernu korzystają miliony osób, a liczba ta wzrasta z każdym rokiem. Jesteśmy więc przekonani, że Ty również nie pożałujesz dołączenia do tego grona, a my chętnie Ci w tym pomożemy jako hurtownia Enter, dystrybuująca nowe oraz poleasingowe artykuły elektroniczne.

  • Parametry

Tablet Samsung Galaxy – gwarancja długiego i wydajnego działania

Tablety Samsung od lat uchodzą za jedne z najlepszych na rynku elektronicznym. Do ich wykonania używane są bowiem wyjątkowo wysokiej jakości podzespoły, które w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technologii dają naprawdę świetne efekty. Poza tym sprzęty opisywanej marki są na tyle niejednolite, że każdy nasz Klient może znaleźć wśród nich dokładnie taki, który będzie odpowiadał mu pod względem wyglądu, parametrów czy ceny. Urządzenia azjatyckiego producenta elektroniki mogą być równie dobrze używane przez dzieci, jak i dorosłych, a także ludzi w starszym wieku, chcących również przekonać się, w jak wielu sytuacjach przydatny bywa tablet. Samsung Galaxy to natomiast seria sprzętów szczególnie polecanych ze względu na świetny stosunek jakości względem ceny. Gwarantujemy zatem, że Ty także docenisz ten fakt, a wybrane przez Ciebie tablety będą służyć Ci bezproblemowo przez bardzo długi czas.

Tablet Samsung 10 cali – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Jednym z głównych atutów proponowanych urządzeń jest ich duża różnorodność pod względem wielkości posiadanych przez nie ekranów. Modele w sam raz dla siebie zdołają więc pozyskać w naszej hurtowni osoby potrzebujące małych, łatwych w transportowaniu modeli oraz te, które lubią obejrzeć filmy czy testować kolejne funkcje ulubionego programu graficznego na większych urządzeniach. Bardzo często pierwszym wyborem Klientów Enter okazuje się być tablet Samsung 10 cali. Nie jest on zarówno najmniejszym, jak i największym, jeśli chodzi o długość przekątnej ekranu, dlatego pozwala korzystać z niego w komfortowy sposób praktycznie każdemu ze swoich licznych użytkowników. Dokonując zakupu jednego z naszych urządzeń, warto jednak zwrócić uwagę także na inne jego parametry, m.in. ilość pamięci RAM, posiadaną przez niego kamerę czy wersję zainstalowanego systemu. W przypadku wielu osób zapewne duże znaczenie będzie miało również to, jakiego koloru obudowę będzie posiadać tablet Samsung.

Tablety Samsung A7 i S6 w wersji Lite – czym się wyróżniają?

Korzystając z usług, które świadczymy, szybko i wygodnie możesz nabyć m.in. tablet Samsung A7 Lite lub S6 Lite. Oba wymienione modele zaliczają się do wspomnianej już serii Galaxy, lecz mają odmienne parametry. Pierwszy z wyżej wymienionych sprzętów posiada system operacyjny Android 10,32 GB pamięci wbudowanej oraz 3 GB RAM. Ponadto posiada kartę graficzną Adreno 610 oraz dwa aparaty – przedni (5 megapikseli) oraz tylny (5 megapikseli). Dzięki proponowanemu urządzeniu można bez problemu nagrywać filmy w jakości Full HD 1080p, łączyć się z siecią Wi-Fi czy korzystać z technologii Bluetooth. Wewnątrz sprzętu znalazła się natomiast m.in. pojemna (7040 mAh) bateria litowo-jonowa. Jeśli natomiast chodzi o tablet Samsung S6, również jest on wyrobem wysokiej klasy. Ma 64 GB pamięci wbudowanej, a w jego przypadku pamięć RAM wynosi 4 GB. W środku urządzenia można znaleźć natomiast wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 720G z ośmioma rdzeniami. Dostępny w naszej ofercie model posiada dwa aparaty – jeden z tyłu (8 megapikseli), drugi z przodu (5 megapikseli), kartę graficzną ARM Mali-G72 MP3 oraz pojemny (7040 mAH) akumulator typu litowo-polimerowego. Sprzęt ten bardzo dobrze nadaje się przede wszystkim do obrabiania zdjęć i nagrywania filmów w wysokiej jakości. Płynność działania gwarantuje jego użytkownikom natomiast system Android 9.0 Pie.