• Tablety Apple

Postanowiłeś wejść w posiadanie kolejnego urządzenia mobilnego, a Twój wybór padł na tablet? Apple to doskonale znana na różnych kontynentach firma, specjalizująca się w produkcji tego rodzaju artykułów elektronicznych. Jesteśmy zatem pewni, że gdy postanowisz wybrać jeden ze stworzonych przez nią modeli, zdecydowanie nie pożałujesz swojego wyboru. Nie czekaj więc dłużej, sprawdź ofertę hurtowni Enter, a następnie postaw na jeden z widniejących w niej sprzętów – nowy lub poleasingowy w dobrej cenie.

  • Parametry

Tablet graficzny Apple iPad 10.2 – co go wyróżnia?

Tablet graficzny Apple, jak sama jego nazwa wskazuje, doskonale sprawdzi się przede wszystkim w dłoniach osób mających na co dzień do czynienia z obróbką zdjęć i innego rodzaju pracami nad fotografiami w wersji cyfrowej. Posiadając go przy sobie, każdy grafik będzie mógł skorzystać ze swojego urządzenia zawsze, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, nie musząc zabierać ze sobą laptopa. Urządzenia od amerykańskiego giganta technologicznego zajmują znacznie mniej miejsca, a dodatkowo są na tyle proste w obsłudze, że pozwalają tworzyć w nich naprawdę interesujące projekty. Najlepszym tego przykładem jest tablet Apple iPad 10.2, dostępny obok wielu innych modeli z logiem nadgryzionego jabłka w hurtowni Enter. Sprzęt ten jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też pod względem swojej zawartości. Posiada 64 lub nawet 256 GB pamięci wbudowanej (w zależności od wybranej wersji), przekątną ekranu wielkości 10,2 cala, wydajny procesor A13 i dwa aparaty. Ponadto nadaje się do korzystania na nim zarówno z systemu operacyjnego Mac, jak i Windows 10. Proponowany tablet Apple iPad gwarantuje dodatkowo możliwość korzystania z dołączonego do niego oprogramowania, jak np. App Store, FaceTime, Maps, TV czy Voice Memos.

Jeszcze szybsze i wydajniejsze tablety Apple Air

Najbardziej wymagającym Klientom mamy do zaoferowania urządzenia określane jako tablet Apple Air. Czym różnią się od pozostałych? Posiadają przede wszystkim jeszcze wydajniejsze procesory, a także inne podzespoły, które gwarantują użytkownikom stworzonych za ich pomocą sprzętów szybsze działanie niezależnie od czynności wykonywanych w danym momencie. Tego typu produkt amerykańskiej marki również jest dostępny w kilku wersjach, gdy weźmiemy pod uwagę jego pamięć wbudowaną. Jeśli zaś chodzi o zastosowanie urządzenia, jest ono bardzo różne. iPad z najwyższej półki sprawdzi się doskonale zarówno w celach rozrywkowych, jak i w pracy niezależnie od jej charakteru. Nic więc dziwnego, że sięgają po niego osoby o różnych potrzebach, ceniąc sobie jakość wykonania, wygląd i parametry urządzenia marki Apple. Tablet do rysowania występuje w naszej ofercie jednak także w wielu innych odsłonach, dlatego polecamy sprawdzić pozostałe sprzęty, które oferujemy.

iPad pro lub mini? W naszej hurtowni znajdziesz go bez problemu

Pierwszy tablet iPad został zaprezentowany przez Apple już dawno temu, ponieważ wiosną 2010 r. Od tamtego czasu powstają jednak jego kolejne wersje, co zmusza nas do ciągłego aktualizowania własnej oferty. Dzięki temu możesz być jednak w stu procentach pewien, że zawsze znajdziesz w niej najlepsze w danym momencie na rynku elektronicznym urządzenia, zdolne zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika sprzętów mobilnych. Gdy więc uznasz, że niezbędny jest Ci iPad pro lub z niższej półki cenowej, koniecznie sprawdź, co możemy zaproponować swoim Klientom. Wielu z nich decyduje się sięgnąć po popularne w ostatnim czasie tablety w jeszcze mniejszej od standardowej wersji rozmiarowej. iPad mini, bo właśnie tego rodzaju produkt mamy na myśli, choć jest wyjątkowo nieduży, posiada spore możliwości, które warto osobiście sprawdzić w praktyce. Dokładnie tak, jak postanowiło to zrobić wielu innych Klientów hurtowni Enter.