• Tablety 12 cali

Tablet to urządzenie przenośne, które w wybranych rozmiarach może pełnić różne funkcje. To swego rodzaju alternatywa, między laptopem, czy komputerem stacjonarnym, a telefonem komórkowym. Tablet 12 cali możesz wykorzystać na różne sposoby. Taka wielkość urządzenia sprawdzi się zarówno na wielu stanowiskach pracy, jak i w trakcie oglądania ulubionych seriali i filmów bądź grania w gry. Wśród dostępnych na rynku i w naszej ofercie tabletów znajdziesz sprzęty różnych marek, które z pewnością odpowiedzą na stawiane przez Ciebie wymagania. 

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia

Szeroki wybór tabletów 12 cali przeznaczonych dla różnych celów 

Producenci urządzeń mobilnych od lat odpowiadają na sprecyzowane potrzeby użytkowników, tworząc coraz to nowsze technologie i rozwiązania. Wśród naszej oferty znajdziesz takie produkty, jak tablet 12 cali Huawei czy tablet Samsung 12 cali. Te dwa przykłady nie są przypadkowe. Zarówno jedna, jak i druga marka może pochwalić się intuicyjnymi rozwiązaniami. 

Znaczna część użytkowników wybiera takie cechy, które dobrze już zna i tak jest w również w przypadku tabletów 12 cali. Android to w większości tych urządzeń przeważający system operacyjne. Ten z kolei w większości używany jest przez producentów telefonów komórkowych, z którymi na co dzień mamy do czynienia. Dzięki temu użytkownicy lepiej odnajdują się w ustawieniach sprzętu i tablety z Androidem okazują się dla nich bardziej intuicyjne, a co za tym idzie łatwiejsze w codziennej obsłudze. Fani marki Apple również znajdą w naszej ofercie produkty dla siebie. Tablety Apple najbardziej przypadną do gustu tym, którzy z tym systemem są już zaznajomieni. To urządzenia o wysokiej jakości, szybkości działania, które rzadko kiedy ulegają zawieszeniu w trakcie pracy. 

Dodatkowe udogodnienia dla użytkowników korzystających z tabletów 12 cali

Wybór konkretnego modelu może mocno zależeć od tego, do czego tak naprawdę będziesz wykorzystywać tablet 12 cali. LTE, to łącze, którego możesz wymagać już na wstępnej selekcji urządzeń. Szybki Internet jest potrzebny zarówno w pracy, jak i w trakcie zajęć rozrywkowych, dlatego możliwość połączenia tableta z dobrym łączem to podstawa. Warto zwrócić uwagę również na rozdzielczość i możliwości grafiki przedstawianej na ekranie. Te parametry będą ważne przy oglądaniu czy graniu, ale też w przypadku wykonywania niektórych projektów. Jeśli przenośne urządzenie, służyć ma do częstego uzupełniania dokumentów czy pisania, tworzenia plików, wybierz tablet 12 cali z klawiaturą. Możliwość połączenia tableta z akcesoriami do pisania świetnie sprawdzi się dla wszystkich tych, którzy codziennie biją nowe rekordy w ilości napisanych znaków. Wcale nie potrzebujesz laptopa czy komputera stacjonarnego, a warianty możesz dobierać wedle zapotrzebowania. Jeśli ruszasz na wakacje, prawdopodobnie laptop przyda się jedynie do oglądania seriali, natomiast po powrocie możesz na nowo wrócić do korzystania z dodatkowej klawiatury. 

Skorzystaj z naszej oferty jakościowych urządzeń i wybierz tablet przeznaczony dla Ciebie.