• O nas

Centrum Enter to marka dystrybucyjna zarządzana przez spółkę LCD Media Sp. z o.o. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2016 r. od handlu oprogramowaniem i peryferiami komputerowymi. Stopniowo oferta spółki rozszerzała się o kolejne kategorie związane z szeroko pojętym IT, później również AGD/RTV i GSM.  Z czasem, aby dostosować biznes do zmieniającego się rynku, do portfolio spółki włączano kolejne kategorie produktowe, w tym m.in. artykuły dziecięce, zabawki, kosmetyki czy elektronarzędzia. Dzięki temu dziś, po ponad 7 latach działalności, Centrum Enter to grupa handlowa, która posiada w swojej ofercie ponad 100 tys. produktów.

Centrum Enter to sklep, w który znajdziesz komputery, laptopy, sprzęt RTV, telefony oraz szeroko pojętą elektronikę jak również produkty do użytku domowego, dzięki którym będziesz mógł sprawnie pracować, uczyć się, spędzać czas wolny czy rozwijać swoje pasje.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby pomóc i doradzić Ci w zakupach. Nieustannie się rozwijamy, aby móc nazywać się ekspertami w branży handlowej. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji.

Dlaczego my?

  • Twoja satysfakcja jest dla na najważniejsza
  • Oferujemy szeroki wybór asortymentu w najlepszych cenach
  • Stawiamy na wiedzę i zatrudniamy pasjonatów
U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz Ty i Twoi bliscy.


Ceneo-opinie.JPG