• Laptopy Xiaomi

Marki Xiaomi nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć w minimalnym stopniu interesuje się sprzętami elektronicznymi. Znakiem rozpoznawczym chińskiego koncernu są zaawansowane technologiczne urządzenia w bardzo przystępnych cenach. Reguła ta sprawdza się przy rozmaitych typach produktów. Wyjątkiem na tym polu nie są laptopy. Xiaomi stworzyło linie innowacyjnych notebooków w różnych przedziałach cenowych. Łatwo znajdziesz modele dostosowane do oglądania filmów lub wersje dedykowane gamerom. Najciekawsze propozycje zamieściliśmy w katalogu. 

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia

Hipnotyzują od pierwszego wejrzenia

Jedną z cech charakterystycznych dla większości produktów Xiaomi jest ich wygląd. Mowa o minimalistycznym, a zarazem bardzo nowoczesnym designie, w którym zakochały się już miliony osób na całym świecie. Laptopy od chińskiego koncernu mają smukłą obudowę. Dzięki zaokrąglonym rantom konstrukcja prezentuje się „lekko” i dynamicznie. Dotyczy to zarówno zewnętrznych elementów produktu, jak i ukrytej wewnątrz klawiatury i touchpada. Na kilka pozytywnych słów zasługują wyświetlacze. Ekrany posiadają wąskie ramki, dzięki czemu projektantom w stosunkowo niewielkich gabarytach udało się zmieścić spore matryce. Do tego za sprawą nowej generacji podzespołów laptop Xiaomi niewiele waży. 

Uśpiona moc gotowa do użycia w dowolnym momencie

Na liście licznych zalet notebooków chińskiego producenta znajduje się m.in. bezgłośna praca. Zmodyfikowany układ chłodzenia pracuje z bardzo dużą wydajnością, a zdecydowanie ma co robić! We wnętrzu gamingowy laptop Xiaomi posiada procesory Intel Core nowej generacji. Ich znakiem rozpoznawczym od lat pozostaje ogromna moc obliczeniowa. Imponujące parametry posiada karta graficzna marki Nvidia. Jej potencjał docenisz już przy pierwszych sekundach gamingowej sesji. Pozwoli przetestować najnowsze tytuły, dostępne na rynku. Pracę procesora i karty graficznej wspiera pamięć operacyjna. Duża ilość RAM-u gwarantuje płynną pracę zaawansowanych programów. Cała ta moc może być Twoja!

Ekran, na którym dojrzysz każdy szczegół

Wiesz już, jak imponującymi osiągami dysponują laptopy do gier Xiaomi, dlatego pora powiedzieć kilka słów o ekranie notebooka. To za jego pośrednictwem da się dojrzeć pełen potencjał chińskich urządzeń. Nie jest to zresztą trudne, bo wszystkie szczegóły dokładnie widać na wyświetlaczu o bardzo wysokiej rozdzielczości. Za sprawą nowoczesnej matrycy każdy piksel emanuje bogactwem koloru, ale przede wszystkim głębią barw. Wrażenia są dodatkowo spotęgowane przez wbudowany system audio. Notebook Xiaomi posiada głośniki o czystej tonacji. Pozwalają one wyłapać subtelne różnice linii melodycznych, co nie byłoby możliwe w sprzętach o gorszej jakości. To małe kino, które zabierzesz ze sobą wszędzie.

Liczy się wygoda!

Potencjał technologiczny to podstawa w przypadku notebooków, ale laptop Xiaomi ma do zaoferowania wiele dodatkowych funkcjonalności. Urządzenia dysponują wytrzymałymi akumulatorami, które łatwo uzupełnić, korzystając z opcji szybkiego ładowania. Producent zadbał o sporą ilość popularnych portów. Dzięki wbudowanym złączom łatwo podłączysz zewnętrzne akcesoria. Wysoko można ocenić parametry w zakresie Wi-Fi i Bluetootha. Bardzo przydatnym gadżetem będzie poza tym czytnik linii papilarnych. Pomoże zabezpieczyć dane i ochronić własną prywatność. Mówiąc krótko, notebook Xiaomi to maksymalnie komfortowy laptop do codziennego użytkowania w domu, pracy, szkole lub podróży.