• Laptopy Toshiba

Wszystkim osobom szukającym optymalnego balansu na linii jakość-cena, polecamy laptop Toshiba. W rozsądnych kosztach zamówisz urządzenie o wielozadaniowym charakterze. Japońska firma znana jest z solidnych notebooków o przeznaczeniu biznesowym. Niemniej we wnętrzu produktów zamontowano na tyle wydajne podzespoły, że z ich potencjału bez problemu mogą skorzystać również gamerzy. Najciekawsze propozycje od marki Toshiba zebraliśmy w naszych katalogach. Przygotowaliśmy dla Ciebie również akcesoria przydatne każdemu właścicielowi notebooków, np.: plecaki na laptopa, zabezpieczenia do notebooków lub zasilacze do laptopów

  • Parametry

Laptop Toshiba

Jak wiele nowoczesnych ultrabooków, laptop Toshiba 17 cali posiada kompaktowe gabaryty, co nadaje mu sporej mobilności. Łatwo przenieść go w torbie lub plecaku. Dzięki temu będzie dobrym kompanem podczas wielu podróży. W tym stosunkowo niewielkim urządzeniu kryją się spore możliwości. Widać to chociażby po modelu Portege. Jego serce tworzy mocny procesor, pamięć operacyjna nowej generacji oraz szybkie dyski twarde. To trio zapewnia urządzeniu płynną pracę. Zapomnisz o zacinaniu się programów lub opóźnieniach systemu w reagowaniu na komendy. Oczywiście notebook Toshiba wyposażono również w solidną kartę graficzną i wydajny system chłodzenia podzespołów.

Toshiba Laptop Satellite - praktyczne ultrabooki do codziennego użytku

Laptopy Toshiba zalicza się do bardzo praktycznych ultrabooków. Duża liczba złączy pozwala łatwo podpiąć zewnętrzne nośniki danych lub inne popularne urządzenia. W zestawie portów znajduje się np. HDMI i USB. Dzięki dobrej klasy Wi-Fi i Bluetooth komunikacja jest dziecinnie prosta. Wspomnieć należy o ergonomicznej klawiaturze oraz bardzo przyjaznym touchpadzie. Codziennemu użytkowaniu sprzyja wydajny akumulator. Bateria potrafi pracować bez zasilania przez wiele godzin. Użytkowy charakter podkreślono poza tym za pomocą nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Laptop Toshiba Satelite chroni prywatność użytkownika, poprzez skuteczne zabezpieczenie danych.

Modny design notebooków Toshiba

Japoński koncern skutecznie nadąża za aktualnie panującymi trendami w zakresie designu elektroniki użytkowej. Laptop Toshiba Satelite cechuje się minimalizmem, ale nie przeszkadza mu to efektownie się prezentować. Żywe barwy obudowy, płynne wykończenie rantów oraz nowoczesna konstrukcja cieszą oko użytkownika. Produkty wyglądają dobrze, gdy są zamknięte i jeszcze lepiej, kiedy przyjdzie im pracować. Stosunkowo wąska ramka wokół wyświetlacza, czy też ergonomiczna klawiatura dodają urządzeniom sporo dynamizmu. Jednocześnieprzedsiębiorstwo Toshiba postawiło na sprawdzoną kolorystykę. Klasyczne barwy urządzenia prezentują się dobrze zarówno w domowych, jak i firmowych aranżacjach. 

Laptop Toshiba 17 cali - duży ekran do pracy, gier lub oglądania filmów

Laptop Toshiba 17 cali swój cały potencjał prezentuje za pomocą wysokiej jakości wyświetlacza. Bogata kolorystyka oraz żywe barwy najlepiej oddają płynne działanie oprogramowania i pozwalają oglądać filmy o wysokiej rozdzielczości. Ich możliwości uzupełnia system audio wbudowany w konstrukcję urządzenia. Dzięki dobrze zoptymalizowanym głośnikom notebook Toshiba oferuje czysty dźwięk. Laptop z pewnością można polecić zarówno do użytku domowego, jak i biznesowego. Odpowiedni model chętnie pomogą dobrać nasi specjaliści. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać, a odpowiemy na wszystkie pytania. Dbamy o szybką i bezpieczną wysyłkę zamówienia!