• Laptopy poleasingowe

Zamierzasz zainwestować w nowy komputer przenośny, lecz jednocześnie nie chcesz lub nie możesz pozwolić sobie na zakup nieużytkowanego nigdy dotąd sprzętu? W takiej sytuacji często najkorzystniejszym rozwiązaniem okazują się być laptopy poleasingowe. W naszym sklepie znajdziesz je bez problemu, a ich różnorodność sprawi, że na pewno pozyskasz taki model, który w Twoim przypadku będzie najbardziej trafionym wyborem. Nie czekaj więc dłużej i sprawdź, co jesteśmy w stanie zaoferować Ci w dobrej cenie.

  • Parametry

Dlaczego warto zainwestować w laptopa poleasingowego?

Laptopy poleasingowe – czy warto”? Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie tego typu pytanie, śmiało możemy odpowiedzieć za Ciebie na nie twierdząco. Są to bowiem sprzęty całkowicie sprawne, wykorzystywane w przeszłości w ramach umowy leasingowej przez inne osoby, np. w szkołach, urzędach czy firmach. Trafiają do nas natomiast w momencie, gdy zostaną wymienione na bardziej nowoczesne lub po prostu wraz z wygaśnięciem wspomnianej umowy. Wówczas my wystawiamy je na sprzedaż w korzystnej cenie, aby kolejne osoby mogły z nich korzystać do nauki, pracy czy zabawy. Laptopy poleasingowe Dell czy Lenovo cieszą się wśród naszych Klientów szczególnym zainteresowaniem, lecz warto pamiętać, że swoim Klientom mamy do zaoferowania artykuły elektroniczne również innych producentów, m.in. marki Samsung czy Hewlett-Packard. Pod ich obudową znajdują się natomiast wysokiej jakości podzespoły, gwarantujące wydajne korzystanie z nich przez długi czas.

Laptopy poleasingowe Lenovo, Dell i innych producentów

Proponowane przez nas laptopy poleasingowe w Warszawie i w sklepie internetowym wykonane zostały z tworzyw sztucznych lub włókien węglowych, dzięki czemu są wysoce odporne na wstrząsy i inne efekty, który mogłyby zaszkodzić bardziej wrażliwym na ich występowanie urządzeniom. Są dostępne wyłącznie w kolorze czarnym i z półroczną gwarancją. Najważniejsze jest jednak to, co zostało ulokowane w ich wnętrzu. Mamy tu na myśli przede wszystkim procesory i karty graficzne znanej marki Intel, różniące się pod względem ich możliwości. Nasze laptopy poleasingowe Lenovo i pozostałych producentów posiadają nawet do 32 GB RAM i pojemne jak na tego rodzaju elektronikę baterie, co w przypadku komputerów przenośnych ma przecież bardzo duże znaczenie. Radzimy zwrócić uwagę także na gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa czytniki linii papilarnych, w które wyposażone zostały oferowane laptopy poleasingowe oraz różnorodne metody komunikacji z innymi urządzeniami przez nie obsługiwane: Bluetooth, Wi-Fi czy modemy 4G.

Atrakcyjniejsze cenowo od nowych laptopy poleasingowe

Dostępne w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym laptopy poleasingowe 17 cali (podobnie jak z innej wielkości ekranami) są w stanie sprawdzić się bardzo dobrze zarówno w domowych warunkach, jak i będąc wykorzystywanymi w innych miejscach. Choć mogą posiadać pewne ślady użytkowania, nie wpływają one negatywnie na ogólny ich wygląd, a tym bardziej na. Jeśli więc uznasz, że pozyskanie jednego (lub więcej) z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejszym rozwiązaniem pod względem finansowym lub jakimkolwiek innym, zawsze chętnie pomożemy Ci w wybraniu najbardziej odpowiadającego Twoim preferencjom modelu. Laptopy poleasingowe, których zakup oferujemy, dobrze radzą sobie w roli podstawowych, jak i zastępczych komputerów przenośnych dla osób w różnym wieku, więc jesteśmy pewni, że także będziesz zadowolony z dołączenia do szerokiego grona ich nabywców.