• Laptopy MSI

W wielu rankingach na czele zestawień znajdują się laptopy firmy Micro-Star International. Przedsiębiorstwo swoją siedzibę ma w Tajwanie, skąd w świat ruszają często prekursorskie notebooki o zastosowaniu biznesowym lub gamingowym. Zdecydowana większość urządzeń zbiera dobre recenzje wśród branżowych ekspertów oraz indywidualnych użytkowników. Laptop MSI na przestrzeni lat stał się synonimem innowacyjnej elektroniki o wysokiej jakości. Dla naszych klientów przygotowaliśmy notebooki w różnych cenach oraz rozmaitych parametrach. Łatwo znajdziesz u nas wydajne sprzęty w planowanym budżecie.

  • Parametry

Wejdź do gry z laptopami MSI

Oczekujesz największej mocy obliczeniowej? Chcesz, aby karta graficzna pozwoliła wyciągnąć 100% możliwości wizualnych gry? Liczysz na wydajną pracę bez zacięć i opóźnień w zaawansowanych programach graficznych? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś „tak”, to kolejny powód, aby bardzo dokładnie sprawdzić laptopy gamingowe MSI. W najlepszych modelach w zasadzie trudno wskazać jakieś techniczne niedociągnięcia. Pozytywnie zaskakuje także design produktów. W ofercie mamy zarówno modele o klasycznym wyglądzie, jak i propozycje o futurystycznej oraz efektownej budowie. 

Micro-Star International zadbał, aby konstrukcja była wytrzymała i odporna na uszkodzenia. 

Szybkie jak światło

Kilka sekund - tyle czasu wystarczy, aby uruchomić laptop gamingowy MSI. Za takie osiągi odpowiadają podzespoły ukryte w urządzeniach tajwańskiego koncernu. Najnowsze procesory Intel Core w duecie z pojemnymi, a zarazem szybkimi dyskami SSD skutecznie wzbudzą system w krótką chwilę. Urządzenia Micro-Star International wyposażono w RAM nowej generacji, co sprawia, że wykonywanie wielu zadań na notebooku nie powoduje zacinania się programów lub irytujących opóźnień. Mówimy o najwyższej jakości elektronice dostosowanej do potrzeb wymagających użytkowników. Czasami można odnieść wrażenie, że na polu technicznych parametrów laptop do gier MSI osiąga „technologiczną prędkość światła”. 

Graj bez ograniczeń

Istotnym atutem notebooków pozostaje karta graficzna. W urządzeniach zamontowano procesory NVIDIA o imponujących właściwościach. W najlepszych modelach znajdziesz podzespoły z serii GeForce RTX, oferujące nowoczesne funkcje. Komponenty bazują na algorytmach sztucznej inteligencji, a więc są doskonale zoptymalizowane, co pozwala im generować bardzo realistyczne obrazy. Co ciekawe wiele zależy także od gracza, ponieważ laptop MSI 17 cali pracuje w różnych trybach graficznych. Gamer może wybrać „Discrete Graphics Mode” lub „MSHybrid Graphics Mode”. Przy tak imponującej specyfikacji, bez większych obaw rzucisz wyzwanie najnowszym pozycjom na rynku gier. 

Każdy element obrazu jest doskonale widoczny!

Do pracy, szkoły, grania lub relaksu - nie ma znaczenia, z jakiego powodu wybrałeś laptop MSI, bo w każdym przypadku docenisz obraz i dźwięk generowany przez notebook. Kinomanom polecamy 17-calowe wyświetlacze w rozdzielczości Ultra HD ze 100% pokryciem przestrzeni kolorów. Wybitnej klasy brzmienie zapewniają głośniki z systemem dźwiękowym Dynaudio. Micro-Star International zadbał dodatkowo o: nowoczesne systemy chłodzenia, pojemne akumulatory oraz szereg popularnych portów. Laptop gamingowy MSI nie odstaje na polu komunikacji. Gwarantuje stabilne połączenia sieciowe.