• Microsoft

Na rynku istnieje wiele notebooków godnych polecenia, ale do wyróżniających się urządzeń należą laptopy Microsoft. Nawet ich design przekonuje, że ma się do czynienia z nowoczesnymi produktami. Smukła, dynamiczna linia obudowy stanowi w pewnym sensie obietnicę, że w jej wnętrzu skryto innowacyjne podzespoły, skierowane do najbardziej wymagających klientów. Prezentujemy niezawodne sprzęty o dużym potencjale. Zależnie od potrzeb notebook Microsoft wykorzystasz w codziennej pracy lub uczynisz z niego urządzenie idealne do oglądania filmów, czy też gamerskich potyczek. W ofercie przygotowaliśmy modele o różnej specyfikacji, co bezpośrednio przekłada się na ich cenę. Najprostsze wersje będą optymalne do klasycznego użytkowania, najbardziej zaawansowane laptopy polecamy wykorzystać w przypadku np. zaawansowanych programów do obróbki graficznej. 

  • Parametry

Uruchomienie systemu liczone w sekundach

Jednym z niewątpliwych atutów, jakim dysponuje laptop Microsoft Surface jest szybki procesor. Najlepsze modele posiadają podzespoły Intel Core najnowszej generacji, zapewniające wydajną pracę programów oraz systemu operacyjnego. Dzięki innowacyjnemu CPU obsługa wymagających aplikacji nie będzie stanowiła problemu. Zadanie będzie tym łatwiejsze, że na pokładzie Microsoft Surface laptop 2 zadbano o sporą ilość pamięci operacyjnej. Tę imponującą drużynę uzupełniają dyski twarde SSD. Dzięki wspomnianemu zestawowi podzespołów odpalenie notebooków zajmie krótką chwilę. Czas można liczyć w sekundach. Praktycznie od razu po uruchomieniu urządzenia będą gotowe do pracy na pełnych obrotach. Nie będziesz musiał przejmować się irytującym zacinaniem się programów lub opóźnieniem w reakcji na wydawane komendy. Warto zainwestować w taki komfort.

Wyjątkowe kolory i głębia obrazu

Laptop Microsoft, który dzięki nowoczesnej konstrukcji może działać jak tablet, cechuje się świetnej klasy wyświetlaczem. Ekran zapewnia żywe barwy, które dobrze oddają świat złapany w obiektywie aparatu lub kamery. Jakość obrazu docenisz również podczas rozgrywek w trybie single- oraz multiplayer. Optymalne odświeżanie ekranu w maksymalnym stopniu pozwoli cieszyć się wirtualnymi zmaganiami. Radość z odpoczynku będzie tym większa, że oferujemy notebooki o różnej wielkości wyświetlacza. Mniejsze laptopy Microsoft Surface będą ciekawym wyborem na podróż, a pozostałe sprawdzą się w roli domowego lub biurowego komputera do codziennego użytku. Wszystkie obsłużysz za pomocą ergonomicznej klawiatury lub przyjaznego touchpada o sporej wielkości. Co ważne producent zatroszczył się o dobrej jakości głośniki. Zapewniają czysty dźwięk, wolny od szumów. 

Do dyspozycji masz najpopularniejsze rodzaj portów

Opowiedzieliśmy już o kluczowych elementach, jakie cechują laptop Microsoft Surface 3, ale jego przewaga wynika także z konstrukcyjnych detali. W bardzo smukłej obudowie producent zadbał o cały pakiet najpopularniejszych złączy. Dzięki nim korzystanie z zewnętrznych urządzeń jest proste i komfortowe. Jako użytkownik otrzymasz np. porty HDMI i USB. Poza tym notebook posiada oczywiście technologie Wi-Fi, kamerę do rozmów internetowych oraz Bluetooth. Dostęp do systemu zabezpieczono hasłem, aby Twoje dane były dobrze chronione przed niepożądanym wzrokiem osób trzecich. Po stronie atutów laptopów Microsoft wpisujemy również baterię. Wielokomorowe akumulatory mają sporą wytrzymałość. Jak przekonuje producent, najmocniejsze pod tym względem modele, pozwalają nawet na kilkanaście godzin pracy, co z pewnością zasługuje na spore uznanie. 

Skorzystaj z programu lojalnościowego i kupuj taniej

Za wysoką jakością laptopów często kroczy cena adekwatna do ich standardu. U nas notebook Microsoft zamówisz jednak w bardzo atrakcyjnych cenach, korzystając przy okazji z ciekawego programu lojalnościowego. Zadbamy o szybką wysyłkę produktu, zabezpieczając go odpowiednio na czas podróży. Towar może wyruszyć do Ciebie nawet w 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli masz więcej pytań o urządzenia, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wątpliwości oraz zaprezentujemy wszystkie możliwości, jakimi dysponuje laptop Microsoft Surface 3. Skutecznie doradzimy w wyborze optymalnego modelu. Podpowiemy, która wersja lepiej sprawdzi się w domowym zaciszu. Pomożemy także znaleźć sprzęt adekwatny do obowiązków służbowych. Czekamy na Twój telefon lub e-mail na adres: biuro@enter-piaseczno.pl