• Hiro

Na rynku występują dziesiątki marek notebooków. Większość z nich na dobre zagościła już w świadomości użytkowników, ale nie brakuje również firm dopiero próbujących zawojować gamerski rynek. Sztuka ta dobrze udaje się Hiro. To laptopy, które zbierają bardzo pozytywne opinie wśród graczy. Za ich stworzenie odpowiadają pasjonaci o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w branży. Tworzą rozwiązania dedykowane gamerom, chcącym ”wycisnąć” z wirtualnych rozgrywek maksimum grafiki oraz dźwięku. Firma przekonuje, że potrafi skutecznie projektować modele, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających odbiorców. Notebookipowstają na bazie najnowszych, a zarazem najmocniejszych podzespołów. Każdy element w tej układance ma znaczenie dla ich ostatecznej mocy. Jeśli szukasz ponadprzeciętnych rozwiązań, laptopy Hiro są właśnie dla Ciebie!

  • Parametry

Co posiada na wyposażeniu laptop Hiro?

Nawet podstawowe jednostki dysponują wbudowanym mikrofonem, głośnikami oraz kamerą. Gdy dodamy do tego szeroki zestaw portów (HDMI, USB, Audio, Audio, Thunderbolt 3) oraz technologię Wi-Fi i Bluetooth jasnym staje się, że sprzęt idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju komunikacji. Prowadzenie rozmów jest czystą przyjemnością. Stabilność połączenia oraz najwyższą jakość dźwięku docenisz nie tylko podczas rozmów ze znajomymi, ale przede wszystkim w trakcie rozgrywek multiplayer w trakcie drużynowego chatu. Zostając przy elementach widocznych gołym okiem, po prostu trzeba wspomnieć o obudowie. Laptop Hiro wykonano bardzo solidne. Dobrze chroni podzespoły, a do tego świetnie wygląda. Nowoczesny design w połączeniu z podświetlaną klawiaturą zrobi wrażenie nawet na doświadczonych gamerach. Do tego otrzymujesz ergonomiczny, wygodny w obsłudze touchpad.

Możliwości laptopów Hiro widać gołym okiem

I to dosłownie! Wystarczy pierwszy raz uruchomić laptop Hiro, aby przekonać się o jego możliwościach. Po pierwsze doświadczysz, jak sprawnie działa notebook. System pracuje bez zacięć, reagując na komendy. Szybko uruchomi zaawansowane oprogramowanie lub grę o dużych wymaganiach sprzętowych. Aby uświadomić sobie, jak wiele wrażeń zapewnia notebook wystarczy również rzut oka na wyświetlacz. Na sporej wielkości ekranie zobaczysz żywe kolory o dużej głębi. Filmy oraz gry będziesz śledzić w najlepszych rozdzielczościach, co pozwoli cieszyć się wizualnymi detalami i docenić niewidoczne dla niektórych graczy szczegóły. Jeśli doda się do tego, wspomniany już wcześniej dobrej klasy dźwięk, można mówić o wielowymiarowych przeżyciach, które będą niezwykłym doświadczeniem. Ten sprzęt zdecydowanie warto zamówić i przetestować!

Najlepsze procesory, wyjątkowe karty graficzne, szybkie dyski twarde

Na potencjał notebooków wpływa wiele czynników, ale da się wyróżnić kilka kluczowych elementów. W przypadku gamingowych pozycji z pewno liczy się procesor, jakim dysponują laptopy Hiro. Wersje Intel Core zamontowane w urządzeniach, poradzą sobie z przetwarzaniem skomplikowanych procesów. O wyjątkowe wrażenia graficzne zadbają ponadprzeciętne karty graficzne np. z serii NVIDIA GeForce. Urządzenia wyposażono w inteligentne systemy, które potrafią świetnie optymalizować pracę całej elektroniki. Technologicznym języczkiem u wagi pozostaje pamięć RAM nowej generacji. Z jej wsparciem notebook z łatwością obsłuży aktualnie wykonywane operacje. Poza tym na wyposażeniu laptop gamingowy Hiro posiada dyski SSD. Odznaczają się one szybkim przetwarzaniem danych, co ułatwia np. wybudzanie systemu. Proces taki liczy się w sekundach.

Świetny stosunek jakości do ceny

Laptop gamingowy Hiro zaskakuje z jednej strony parametrami, a z drugiej ceną. Co ważne zaskoczenie to jest bardzo pozytywne, ponieważ koszt zakupu elektroniki ucieszy osoby dysponujące ograniczonym budżetem. Można powiedzieć, że notebooki o takiej specyfikacji potrafią często kosztować znacznie więcej. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że klientom proponujemy dodatkowo ciekawy program lojalnościowy. Kolejnym atutem naszego sklepu jest kadra. Zadbaliśmy o zespół stworzony z doświadczonych pasjonatów branży komputerowej. Doskonale orientują się w aktualnej, rynkowej sytuacji. Potrafią doradzić przy wyborze notebooka, skrojonego pod konkretne wymagania. Chętnie pomożemy kupić laptop Hiro z ekranem 17 cali nie tylko dla siebie, ale także jako prezent. Sprzęt sprawdzi się podczas grania, pracy, czy też chwili relaksu z ulubionym filmem.