• Fujitsu

Kompromis między atrakcyjną ceną a odpowiednią jakością - laptopy Fujitsu są topowym przedstawicielem w tej kategorii, dlatego wiele osób chętnie po nie sięga. Mówimy o biznesowych urządzeniach, uniwersalnych w zastosowaniu. Dzięki wydajnym podzespołom pełnią rolę notebooków do pracy i nauki. Za sprawą dobrej klasy wyświetlacza przyjemnie spędzisz przy nich czas, oglądając filmy, czy też przeglądając treści w internecie. W katalogu przygotowaliśmy najciekawsze naszym zdaniem propozycje o różnej specyfikacji. Możesz zdecydować się na laptop Fujitsu Lifebook o mocniejszych podzespołach, ale nieco wyższej cenie lub bardziej bazowe modele dostępne w niezwykle przystępnych kosztach. W każdym przypadku otrzymasz wydajny komputer, z którego będziesz korzystać przez wiele lat. Chętnie pomożemy w wyborze wersji najlepiej skrojonej pod indywidualne potrzeby.

  • Parametry

Niewielkie laptopy o dobrych parametrach

Laptop Fujitsu stanowi idealny przykład na to, że sporą moc obliczeniową da się zamknąć w stosunkowo niewielkiej obudowie. Mówimy o poręcznych, a zarazem lekkich notebookach. Poszczególne modele ważą poniżej kilograma. Ich transport jest możliwy nie tylko w dedykowanej torbie, ale także plecaku lub torebce o odpowiedniej wielkości. Pomimo małych rozmiarów urządzenia mogą pochwalić się innowacyjnymi podzespołami, znanymi z najlepszych modeli laptopów. Producent postawił na wydajne procesory, dobrej klasy karty graficzne oraz optymalną ilość pamięci RAM nowej generacji. Nowoczesne systemy pozwalają na swobodną pracę bez zacięć. Radzą sobie z obsługą zaawansowanych programów, które nawet na najwyższych obrotach nie generują opóźnień, gdy wydaje się wiele komend. Warto zainwestować wlaptop Fujitsu Siemens, aby zapewnić sobie codzienny komfort użytkowania.

Dynamiczny design

Wrażenia wizualne to kolejna sfera, w jakiej marka Fujitsu wysoko zawiesiła poprzeczkę. Obudowa notebooków prezentuje się zgrabnie. Wpisuje się w aktualne trendy w projektowaniu elektroniki, gdzie geometryczne formy przeplatają się bardziej opływowymi elementami wykończenia. Całość spięto za pomocą klasycznej kolorystyki w przyjemnej dla oka barwie. LaptopFujitsu wygląda równie dobrze, gdy wierzchnia pokrywa jest otwarta, jak i w momencie, kiedy nie korzystasz z urządzenia. Ergonomiczna klawiatura oraz touchpad tworzą spójny design z pozostałymi elementami. Co ważne zadbano o odpowiednią wytrzymałość sprzętu. Dzięki solidnej obudowie notebook Fujitsu odznacza się sporą żywotnością oraz dość dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodajmy, że urządzenie posiada przyjazną w dotyku fakturę, o czym warto przekonać się samemu. 

Co jeszcze oferują laptopy Fujitsu?

Zwróćmy uwagę na pozytywne oceny ekspertów w zakresie wyświetlaczy, zainstalowanych w notebookach Lifebook marki Fujitsu. Przede wszystkim podkreśla się ilość kolorów, jakie można zobaczyć na ekranie. Użytkownicy wskazują na głębię barw dostrzeganych w trakcie oglądania filmów lub grania. Możliwości wyświetlacza okażą się poza tym przydatne podczas rozmów. W trakcie prywatnej pogawędki lub służbowej konferencji swobodnie wypowiesz się za pomocą wbudowanego mikrofonu, mając możliwość wygodnej obserwacji rozmówcy. Jego odpowiedź usłyszysz za sprawą wbudowanych głośników o czystym brzmieniu. Codzienną komunikację ułatwiają również nowoczesne technologie, jakimi laptopy Fujitsu dysponują w ramach standardowego wyposażenia. Mowa o łączności Wi-Fi oraz Bluetooth. Całości obrazu dopełniają porty wbudowane w konstrukcję. Do dyspozycji masz np. wejście HDMI lub złącza USB.

Duży wybór laptopów Fujitsu

W katalogu umieściliśmy najbardziej popularne modele notebooków, sygnowanych logiem marki Fujitsu. Ofertę kierujemy do użytkowników o różnych potrzebach oraz w różnym wieku. Dla najmłodszych domowników znajdziesz sprzęt, który pomoże im w nauce. Nieco starsi członkowie rodziny zyskają laptopy użyteczne w codziennej pracy. Najbardziej wymagającym osobom polecamy np. FUJITSU Lifebook U9311 o dużym dysku twardym, 16 GB pamięci RAM, czterordzeniowym procesorze oraz układzie graficznym Intel Iris Xe. W każdym przypadku otrzymasz laptopa z dobrej klasy akumulatorem. Bateria laptopów pozwala na wiele godzin pracy, nawet gdy nie masz możliwości podłączenia urządzenia do ładowarki. Kup notebooka w atrakcyjnej cenie, korzystając z naszego programu lojalnościowego. Bezpiecznie zapakowany sprzęt szybko wyślemy pod wskazany adres.