• Laptopy Dream Machines

Marka Dream Machines produkuje laptopy dla graczy. Praktycznie każdy podzespół w tych urządzeniach można zakwalifikować do kategorii ”najwyższa jakość”. Mówią krótko, w segmencie mobilnych komputerów firma należy do technologicznej wagi ciężkiej. Argumentów za wyborem notebooków jest sporo. Zacznijmy od tych widocznych gołym okiem. Produkty prezentują się okazale od strony designerskiej. Nawet modele ze sporej wielkości wyświetlaczem, zachowują dynamiczną konstrukcją.

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia

Projektanci zgrabnie przechodzą od geometrycznych akcentów do opływowych elementów. W połączeniu z podświetlaną klawiaturą daje to imponujące efekty, bardzo przyjemne dla oka. Pozostając przy wizualnych wrażeniach, śpieszymy nadmienić, że laptop Dream Machines dysponuje świetnej klasy ekranem o sporej rozdzielczości i jeszcze bardziej efektownej głębi kolorów. Stosunkowo wąska ramka pozwala cieszyć się maksymalną wielkością wyświetlacza. O wrażenia słuchowe dba nowoczesny system audio w postaci wbudowanych głośników. 

Co skrywa wnętrzelaptopów Dream Machines?

Jak przystało na gamerskie produkty, Dream Machines zadbało o imponujące podzespoły oferowanych modeli. Dostępne w naszym sklepie laptopy są wyposażone w np. jedne z najlepszych na rynku kart graficznych NVIDIA GeForce. Mówimy o niezwykle szybkich układach GPU opartych na SI, optymalizującej działanie notebooka. Karty zapewniają realistyczne wrażenia wizualne.

Maksymalny potencjał kart wykorzystasz dzięki nie mniej okazałym procesorom Intel Core. Odznaczają się sporą liczbą rdzeni oraz optymalnymi parametrami w zakresie taktowania, czy też pamięci podręcznej. Upraszczając, podczas grania oraz obsługi zaawansowanych programów do obróbki, system będzie funkcjonował płynnie, bez denerwujących zacięć. Duża w tym zasługa nie tylko wspomnianych podzespołów, ale także pamięci RAM. Laptop Dream Machines może pochwalić się na tym polu wyposażeniem najnowszej generacji. Jak widać, komputery zdecydowanie spełnią potrzeby najbardziej wymagających gamerów. 

Dodatkowe atuty laptopów Dream Machines - jest ich wiele

O technologicznej, a już na pewno użytkowej przewadze elektroniki często decydują detale. Na tym polu oferowane sprzęty także przewodzą w swojej kategorii. Z drugorzędnych, ale ważnych atutów warto wspomnieć np. o bogatym zestawie złączy. ”Na pokładzie” notebooki mają porty audio, USB i HDMI. Poza tym pozwalają na sprawność łączność Wi-Fi oraz Bluetooth. O dobrej jakości obraz w trakcie rozmów zadba wysokiej klasy kamera internetowa. Dzięki temulaptopy Dream Machines są wygodne w codziennym użytkowaniu. 

Użytkownicy doceniają zewnętrzny standard wykonania produktów. Do stworzenia obudowy wykorzystano wysokiej jakości tworzywa, co przekłada się na wytrzymałość całej konstrukcji, która dobrze chroni podzespoły. Pozostając w temacie zabezpieczeń, warto wspomnieć o kwestiach prywatności. Marka Dream Machines zatroszczyła się, aby ważne dane lub informacje były dobrze ukryte przed dostępem do nich, niepożądanych osób trzecich. Masz jakieś dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!