• Laptopy Apple

Rynek laptopów przeżył już sporo technologicznych rewolucji. Wiele z nich zapoczątkował amerykański koncern Apple, a więc nie ma się co dziwić, że to jedna z najbardziej pożądanych marek na świecie. W opinii milionów użytkowników na całym świecie w urządzeniach firmy trudno znaleźć słabe punkty, dlatego jej ultrabooki pomimo upływu lat utrzymują się na topowych miejscach różnych rankingów. Przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów. Różnią się one nie tylko ceną, ale także specyfikacją. Zależy nam, abyś z łatwością znalazł laptop Apple dostosowany do posiadanego budżetu oraz indywidualnych wymagań.

  • Parametry

Najmocniejsze MacBooki

Prezentację oferty naszego sklepu warto zacząć od najbardziej imponujących urządzeń, a do takich z pewnością zalicza się MacBooki z najnowszych serii. Wspomniane laptopy Apple dysponują szybkimi podzespołami. Mówimy o sprzętach wyposażonych w 10 rdzeniowe procesory oraz nawet 32-rdzeniowe karty graficzne, do których obsługi wykorzystuje się do 64 GB RAM. Producent deklaruje przepustowość pamięci na poziomie 400 GB/s. Specyfikacja jasno wskazuje, że ma się do czynienia z urządzeniami dla profesjonalistów. Jeśli zależy Ci na swobodnym operowaniu na zaawansowanych programach lub po prostu chcesz nie martwić się o to, czy komputer podoła wymaganiom producentów gier, wybierz Apple Mac laptop

Bez problemu odtwarzaj filmy 4K lub 8K

W swoich najbardziej imponujących propozycjach Apple postawił na wyjątkowe matryce. Wyświetlacze emitują obrazy o zawrotnej rozdzielczości 8K, a komputer pracuje przez wiele godzin bez podłączenia do zasilacza. Ekrany cechują się szerokim zakresem dynamicznym, wrażenie robi również ich współczynnik kontrastu. Matryce pokazują pełnię swoich możliwości nawet w pomieszczeniach o gorszym oświetleniu, a więc zawsze będziesz mógł się cieszyć żywymi kolorami. Dzięki sporej ilości pamięci operacyjnej filmy w 4K oraz zdjęcia w najlepszych formatach odpalają się w kilka sekund. Na sprawny zapis lub odczyt danych wpływ mają również najnowszej generacji dyski twarde, wyprodukowane w technologii SSD. 

Laptopy, które wyprzedzają swoją erę

U podstaw sukcesu oraz olbrzymich możliwości, jakimi dysponuje notebook Apple, leży pakiet nowoczesnych funkcjonalności. Jedną z nich jest innowacyjny system chłodzenia. Według zapewnień producenta powietrze jest dzięki niemu rozprowadzane znacznie bardziej wydajnie. Poza tym amerykański koncern w swoim produktach olbrzymi nacisk kładzie na optymalizację pracy systemów. Autorskie rozwiązania sprawiają, że notebooki Apple przy podobnej konfiguracji sprzętowej potrafią wyprzedzić konkurencję w technologicznym wyścigu. Kolejnym tego przykładem są wbudowane głośniki obsługujące systemy Dolby Atmos. Zapewniają wielowymiarowe wrażenia dźwiękowe, porównywalne do kinowej atmosfery.

Minimalistyczny design, ale maksymalny komfort użytkowania

Patrząc na różowy laptop Apple, śmiało może stwierdzić, że w tym przypadku mniej znaczy tak naprawdę więcej. Za minimalistycznym, a zarazem nowoczesnym designem kryje się wiele wygodnych dla użytkownika funkcjonalności. W eleganckiej obudowie znalazło się miejsce dla np. wysokiej jakości kamery oraz sprawdzonych systemów komunikacyjnych. Nie brakuje również popularnych portów np. HDMI. Zdecydowanym atutem urządzeń pozostaje klawiatura. Klawisze reagują bardzo sprawnie, pozwalając wygodnie tworzyć treści. Poza tym laptop mini Apple wyposażono w szereg nowoczesnych zabezpieczeń. Dzięki nim Twoje dane, a tym samym prywatność jest chroniona na odpowiednim, wysokim poziomie.