• Laptopy Acer

Na rynku dostępne są setki modeli notebooków. Do pozycji chętnie wybieranych przez klientów naszego sklepu należą laptopy Acer. To wysokiej jakości urządzenia o biznesowym charakterze i dobrej klasy podzespołach. W atrakcyjnej cenie zamówisz elektronikę o sporej mocy obliczeniowej. Notebooki polecamy zarówno do okazjonalnego przeglądania internetowych treści, jak i pracy z zaawansowanym oprogramowaniem np. graficznym. Za sprawne funkcjonowanie laptopów odpowiada: wydajny procesor, szybkie dyski SSD oraz RAM nowej generacji. 

  • Parametry

Wyższy poziom pracy i gamingu

Acer w sercu swoich laptopów umieścił procesory Intel Core. To jedne z najlepszych rozwiązań na rynku o ogromnej mocy obliczeniowej. Poza tym notebooki wyposażono w karty graficzne Nvidia GeForce RTX. Za sprawą zaawansowanej sztucznej inteligencji generują bardzo realistyczne obrazy, jakie dostarczają twórcy gier. Wymieniając główne podzespoły trzeba wspomnieć o pamięci operacyjnej, a tej np. model Acer Nitro 5 ma nawet do 16 GB. Ostatnim najważniejszym komponentem pozostają dyski twarde. Firma zadbała, aby notebooki posiadały wersje SSD o ponadprzeciętnej prędkości w zakresie zapisu danych oraz ich odczytu. W efekcie laptop Acer uruchamia się w kilka sekund. 

Laptopy z podświetlaną klawiaturą

Detale robią różnice, szczególnie jeśli chodzi o wygląd elektroniki. Doskonale zdają sobie z tego sprawę konstruktorzy marki Acer, dlatego z łatwością znajdziesz w asortymencie firmy laptop z podświetlaną klawiaturą. To designerskie rozwiązanie, które przy okazji niesie ze sobą praktyczne korzyści. Podświetlane klawisze ułatwią pracę i przydadzą się podczas długich gamingowych sesji. Pozostałe części konstrukcji notebooków także efektownie się prezentują. Smukła obudowa urządzeń, dynamiczne wykończenie rantów i ogólnie nowoczesna stylistyka wpływają na przyjemną dla oka optykę produktów. Notebook Acer będzie idealnym dodatkiem do biura, pokoju lub szkolnej sali. 

Notebooki Acer skutecznie chronią Twoją prywatność

W XXI wieku nawet pojedyncze kliknięcie może doprowadzić do wykradzenia danych z komputera. Czasem będą to mało ważne informacje, ale niekiedy mowa o wrażliwych plikach, np. finansowych. Wybierając laptop Acer Swift,pomożesz sobie chronić prywatność. Marka wiele uwagi poświęciła kwestii zabezpieczeń i proponuje na tym polu skuteczne rozwiązania. Poszczególne modele posiadają np. czytniki linii papilarnych. Z pewnością okażą się przydatne w trakcie codziennego użytkowania. Jeśli masz dodatkowe pytanie w temacie bezpieczeństwa, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, bo nasz zespół tworzą prawdziwi specjaliści. Wystarczy zadzwonić lub napisać!

Innowacyjne ekrany IPS

Laptop gamingowy Acer może pochwalić się wyjątkowo realistycznym obrazem. Kilkunastocalowe wyświetlacze pełne są żywych kolorów o sporej głębi. Barwy pozostają bardzo dynamiczne i świetnie oddają szczegóły emitowanych grafik. Duża w tym zasługa technologii IPS, zapewniającej maksymalną płynność obrazu. Dla jeszcze lepszego efektu laptop Aspire Acer wyposażono w dobrej klasy głośniki. Dzięki temu dźwięk odbiera się wielowymiarowo, co ma znaczenie zarówno w trakcie oglądania filmów, jak i toczenia gamerskich potyczek. Uzupełnieniem wspomnianych atutów są parametry z zakresu komunikacji. Notebooki pozwalają na sprawną łączność Wi-Fi oraz za pośrednictwem Bluetooth.