• Etui na laptopa

Etui na laptop pełni dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze ułatwia przenoszenia notebooka z miejsca na miejsce, a takich sytuacji jest przecież całe mnóstwo. Wystarczy wymienić codzienne podróże do pracy, szkoły lub wszelkiej maści spotkania. Po drugie chroni sprzęt przed zewnętrznymi czynnikami, a mówiąc bardziej obrazowo przed uszkodzeniem w trakcie podróży. W tym czasie notebooki są przecież narażone na upadek lub niekorzystne warunki pogodowe. Produkty różnią się konstrukcją, dlatego warto, abyś dobrał akcesorium skrojone pod Twoje potrzeby. Rzeczą wtórną, ale naszym zdaniem także dość istotną pozostaje design. Zależy nam, żeby stylistyka etui do laptopa odpowiadała potrzebom właściciela. Z tych wszystkich względów zadbaliśmy o szeroką ofertą produktową. W katalogu umieściliśmy kilkadziesiąt propozycji o odmiennej budowie oraz kolorystyce. 

  • Parametry

Wygoda i funkcjonalność

Ze swoich zadań etui na laptop 17 cali może wywiązywać się na różne sposoby. Oczywiście ostatecznie notebook zawsze skryje się we wnętrzu takiego produktu, ale odmienne są np. metody otwarcia akcesorium. W jednym przypadku służy do tego rzep, a w innym zamek błyskawiczny. Obydwa rozwiązania mają swoich zwolenników, choć w zasadzie wszystko sprowadza się do indywidualnych preferencji. Poza tym produkty mogą mieć jedną kieszeń lub więcej komór. Dodatkowe miejsce wykorzystasz do przeniesienia ładowarki, przetransportowania myszki, schowania dokumentów lub jako wygodne miejsce na telefon. W ofercie przygotowaliśmy zarówno foremne etui na laptop 14 cali bez dodatkowych uchwytów, jak i modele z dodatkową rączką, co jeszcze bardziej ułatwi transport urządzenia. Bez problemu znajdziesz również akcesoria na pasku, które wygodnie przewiesisz przez ramię. 

Wysokiej jakości materiał

Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych producentów. Postawiliśmy na współpracę z markami pozytywnie ocenianymi przez klientów. Już pierwsze zetknięcie z akcesoriami, pozwala stwierdzić, że etui na laptopa 15,6 cala powstało na bazie wysokiej jakości materiałów takich jak: skóra, tkanina, neopren, mikrofibra lub plusz. Wspomniane materiały cechują się przyjemną w dotyku fakturą. Tworzywa jednak nie tylko dobrze się prezentują. Odporny na rozerwanie materiał chroni elektronikę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Poza tym są skuteczną linią obrony przed warunkami pogodowymi. Etui na laptop dobrze poradzi sobie zarówno z upalną, letnią aurą, jak i z pogodą typową dla jesiennych dni. Potwierdzeniem jakości wykonania produktów jest 2-letnia gwarancja, jakiej udzielamy na akcesoria.

Jakie etui na laptop znajdziesz w katalogu?

W sumie przygotowaliśmy kilkadziesiąt etui na laptopa. Modele różnią się np. rozmiarem. Najmniejsze pomieszczą niewielkie notebooki, a największe spokojnie skryją w swoim wnętrzu urządzenia z ekranem o przekątnej 17 cali. W gestii klientów zostawiamy kolorystykę. W ofercie posiadamy propozycje o barwie np.: niebieskiej, szarej, czerwonej, czy też brązowej. Jeśli wolisz bardziej klasyczne oraz uniwersalne rozwiązania, zamów etui na laptopa o ekranie 14 cali w czarnych odcieniach. Będzie dobrze pasować do praktycznie każdego pomieszczenia lub ubioru. Producenci zadbali o precyzyjne wykonanie konstrukcji. Nawet niewielkie detale stylistyczne przy zapięciach oraz zamkach prezentują się okazale dla oka. Wystarczy znaleźć model, który Ci się podoba i zamówić, korzystając z możliwości szybkiej wysyłki. Etui na laptop HP ruszy w podróż nawet w ciągu 24 godzin.

Jeden zakup do wielu zadań

Pokrowiec na notebooka może pełnić więcej niż jedną funkcję. Torba dobrze ochroni np. dokumenty, które ze względu na prostokątną konstrukcję łatwo umieścisz w etui, nie ryzykując ich pogniecenia. W zasadzie produkt może posłużyć do przetransportowania dowolnych akcesoriów, co przy jego ergonomicznych kształtach daje całkiem sporo możliwości. Dzięki tej wielozadaniowości zakup staje się jeszcze bardziej atrakcyjną inwestycją. Pokrowiec może być Twój w bardzo przystępnej cenie. Warto zamówić go dla siebie lub jako niezobowiązujący prezent na różne okazje. Zachęcamy również, aby sprawdzić pozostałą ofertę. Przygotowaliśmy w niej tysiące produktów. Oprócz etui na laptopa 15,6 cala są to m.in.: akcesoria RTV, do telefonu, monitory oraz komponenty komputerowe. Gwarantujemy wygodne zakupy i bezpieczne opcje płatności za produkty.