• Baterie do laptopów

Baterie do laptopów - co powinieneś o nich wiedzieć?

Baterie do laptopów są jednymi z bardziej eksploatowanych elementów. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z urządzenia bez podpięcia do zasilania przez pewną liczbę godzin. Jest to znakomita opcja podczas np. spotkań biznesowych czy też podróży, kiedy nie mamy dostępu do prądu. Dlatego tak istotny jest wybór najlepszej dla naszego laptopa baterii, która będzie spełniać swoje zadanie przez długi czas. Wbrew pozorom warto zrobić rozeznanie na rynku, by mieć pewność, że postawiliśmy na odpowiedni produkt. Dzięki temu podniesiesz swój komfort pracy. Musisz też wiedzieć, że wraz z upływem czasu baterie do laptopów tracą swoje właściwości użytkowe, aż dochodzimy do punktu, w którym trzeba podjąć decyzję o jej wymianie i zakupie nowej. 

  • Parametry

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór baterii do laptopów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu elektronicznego, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest wybór odpowiedniej baterii do laptopa dla każdego klienta. W ofercie posiadamy szeroki wybór baterii, w zależności od tego, jakiej marki jest Twój notebook. Dla właścicieli laptopów HP oferujemy wysokiej jakości baterię do laptopa HP MITSU, której napięcie wynosi pomiędzy 10.8 a 11.1 V. Warto wiedzieć, że posiada ona roczną gwarancję. Natomiast osobom, które posiadają laptopy marki Dell polecamy baterie do laptopów Dell z pojemnością 5200. Inną opcją jest bateria Green Cell H4PJP, przeznaczona do laptopa Dell Latitude 3340. Oprócz wyżej wymienionych można u nas zakupić m.in. baterie do laptopa Asus, baterie do laptopa Lenovo czy wysokiej jakości baterie do notebooków marki Acer. Warto zaznaczyć, że wszystkie mają co najmniej roczną gwarancję. Jeśli stoisz przed wyborem baterii do swojego laptopa, koniecznie odwiedź naszą stronę www.laptopy-enter.pl, a z pewnością znajdziesz tutaj optymalną dla posiadanego sprzętu.

Bateria do laptopa - zamiennik czy oryginał? 

Musisz wiedzieć, że jeśli planujesz wymienić baterię w laptopie, masz dwie opcje. Możesz wybrać oryginalną baterię lub też zdecydować się na zamiennik. Oczywiście, zgodnie z zaleceniami, powinieneś wybrać baterię od producenta Twojego laptopa. Obecnie jednak na rynku istnieje spory wybór zamienników, które praktycznie nie różnią się niczym od oryginału. Jeśli zastanawiasz się, jaka jest różnica między oryginałem, a jego zamiennikiem, musisz wiedzieć, że jest to przede wszystkim cena, jak również marka. Możesz obawiać się, że po zakupie zamiennik nie będzie tak wydajny, jak oryginalny produkt. Nie zawsze tak jest. Przy obecnym rozwoju technologii zamienne baterie są odpowiednio dopracowane i spełniają przy tym wszystkie niezbędne normy, potrzebne do prawidłowego użytkowania. Co za tym idzie, posiadają też certyfikaty. 

Jeśli zdecydowałeś się na zakup zamiennika akumulatora do swojego laptopa, koniecznie sprawdź jego parametry techniczne - w tym też jakość ogniwa zastosowaną w baterii. Ważny jest też okres, na jaki została przyznana gwarancja. Im jest ona dłuższa, tym korzystniej dla użytkownika. Wybierając zamiennik, masz spory wybór baterii do laptopa. Warto zaznaczyć, że możesz w tym przypadku wybrać tę, która posiada o wiele większą pojemność. Dzięki temu jej czas pracy, a tym samym możliwość używania w trybie bezprzewodowym może zwiększyć się nawet dwukrotnie. 

Bateria w laptopie - kiedy wymienić? 

Wydajność baterii do laptopa jest kluczowym parametrem. Dość znacznie spada, kiedy bardzo często korzystamy ze sprzętu w miejscu, w którym nie ma możliwości podpięcia go do ładowania. Według statystyk bateria w większości laptopów powinna być wymieniana po 3 latach od jej zakupu. Jeśli zastanawiasz się, czy właśnie przyszedł czas na wymianę, powinieneś zwrócić uwagę na kilka oznak, zwłaszcza jeśli widzisz, że czas pracy laptopa na baterii zdecydowanie się skraca. Jeśli masz co do tego podejrzenia, możesz skorzystać też z narzędzia diagnostycznego, które jest w stanie określić stopień wydajności Twojej baterii w obecnym czasie. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Posiadamy wysokiej jakości, niezwykle wydajne baterie do laptopów wielu marek.