• Categories
  • Komputer HP OMEN GT22-0312nw

The Symbol : 6J9P0EA
12935.00
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Kurier DHL24 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg
EAN 196786065613

Zamówienie telefoniczne: 537 033 111

Leave your phone

HP OMEN GT22-0312nw

Komputer stacjonarny HP OMEN jest najlepszym towarzyszem w grach. Komputer OMEN jest wyposażony w procesor Intel® Core™ I7-12700K i zaawansowaną kartę graficzną Nvidia GeForce® RTX 3070 Ti, która jest napędzana technologią Ampere, czyli architekturą NVIDIA RTX 2. generacji. Wyposażona w ulepszone rdzenie RT i Tensor, nowe multiprocesory strumieniowe oraz bardzo szybką pamięć G6, karta zapewnia moc pozwalającą cieszyć się najnowszymi tytułami. Zaprojektowany z myślą o łatwej rozbudowie bez użycia narzędzi komputer biurkowy OMEN zapewnia najwyższą wydajność, która spełni wszystkie potrzeby graczy. Ponieważ małe rzeczy robią wielką różnicę, ten produkt został wykonany z materiałów przyjaznych dla środowiska.


Uzyskaj świeże spojrzenie

System Windows 11 zapewnia spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz realizować swoje pasje dzięki nowym doświadczeniom. Począwszy od odświeżonego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomościami, grami i treściami. Uzyskaj lepszą jakość połączenia bezprzewodowego dzięki interfejsom Wi-Fi CERTIFIED 6™ (2 × 2) i Bluetooth® 5 - wszystkie połączenia są solidne, a transfer plików nawet 3 razy szybszy niż w przypadku Wi-Fi 5. Podłącz zewnętrzną pamięć masową przez port SuperSpeed USB-Type-C® o przepustowości 10 Gb/s. Port jest odwracalny, co umożliwia prawidłowe podłączenie za każdym razem.


Najwydajniej chłodzony komputer gamingowy

OMEN wyposażony jest w przełomową technologię chłodzenia — OMEN CRYO CHAMBER. Opatentowana „komora kriogeniczna" pobiera powietrze z otoczenia i przekształca je w strumień skutecznie chłodzący podzespoły. Czy może być jeszcze zimniej? Może. Konstrukcja systemu OMEN CRYO CHAMBER pozwala na jego modernizację.


OMEN Gaming Hub

OMEN Gaming Hub to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co poprawi Twoje wrażenia w grach. Od ulepszeń oprogramowania po kontrolę sprzętu i usługi na żywo - OGH w łatwy i prosty sposób podnosi poziom gry. Przez panel boczny ze szkła hartowanego widać elementy wewnętrzne z efektami świetlnymi RGB. Przezroczysta powłoka ochronna EMI pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia zakłóceń elektrycznych lub magnetycznych z innymi urządzeniami. Steruj efektami podświetlenia RGB wszystkich podłączonych i obsługiwanych urządzeń za pomocą jednej aplikacji. OMEN Light Studio zapewnia łatwą personalizację podświetlenia z wykorzystaniem różnych efektów.


There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers