• Categories
  • Komputer HP OMEN GT21-0332nw

The Symbol : 6J9N6EA
10749.00
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Kurier DHL24 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg
EAN 196786065576

Zamówienie telefoniczne: 537 033 111

Leave your phone

HP OMEN GT21-0332nw

Komputer stacjonarny HP OMEN jest najlepszym towarzyszem w grach. Komputer OMEN jest wyposażony w procesor AMD Ryzen™ 7 5800X i zaawansowaną kartę graficzną AMD Radeon™ RX 6700XT, Zaprojektowany z myślą o łatwej rozbudowie bez użycia narzędzi komputer biurkowy OMEN zapewnia najwyższą wydajność, która spełni wszystkie potrzeby graczy. Ponieważ małe rzeczy robią wielką różnicę, ten produkt został wykonany z materiałów przyjaznych dla środowiska.


Zachowaj zimną krew

Strategicznie rozmieszczone wentylatory zapobiegają przegrzaniu nawet wtedy, gdy rozgrywka jest gorąca. Bezproblemowe chłodzenie cicho i sprawnie usuwa ciepło z wydajnych procesorów, co pomaga chronić wrażliwe elementy przed przegrzaniem. Dzięki użyciu zarówno dysku SSD do systemu operacyjnego, jak i tradycyjnego dysku twardego, można korzystać z zalet obu tych rozwiązań: szybkiego uruchamiania systemu, krótkiego czasu reakcji oraz większej pojemności. Dzięki autentycznemu, przestrzennie dokładnemu dźwiękowi 3D w każdych słuchawkach, ta technologia nadaje grom, filmom i muzyce niespotykany poziom realizmu. Technologia dwukanałowa umożliwia równoczesne działanie dwóch kanałów, co podwaja szybkość komunikacji między sterownikiem pamięci a pamięcią RAM i tym samym zwiększa wydajność systemu.


Uzyskaj świeże spojrzenie

System Windows 11 zapewnia spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz realizować swoje pasje dzięki nowym doświadczeniom. Począwszy od odświeżonego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomościami, grami i treściami. Uzyskaj lepszą jakość połączenia bezprzewodowego dzięki interfejsom Wi-Fi CERTIFIED 6™ (2 × 2) i Bluetooth® 5 - wszystkie połączenia są solidne, a transfer plików nawet 3 razy szybszy niż w przypadku Wi-Fi 5. Podłącz zewnętrzną pamięć masową przez port SuperSpeed USB-Type-C® o przepustowości 10 Gb/s. Port jest odwracalny, co umożliwia prawidłowe podłączenie za każdym razem.


OMEN Gaming Hub

OMEN Gaming Hub to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co poprawi Twoje wrażenia w grach. Od ulepszeń oprogramowania po kontrolę sprzętu i usługi na żywo - OGH w łatwy i prosty sposób podnosi poziom gry. Przez panel boczny ze szkła hartowanego widać elementy wewnętrzne z efektami świetlnymi RGB. Przezroczysta powłoka ochronna EMI pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia zakłóceń elektrycznych lub magnetycznych z innymi urządzeniami. Steruj efektami podświetlenia RGB wszystkich podłączonych i obsługiwanych urządzeń za pomocą jednej aplikacji. OMEN Light Studio zapewnia łatwą personalizację podświetlenia z wykorzystaniem różnych efektów.


There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers