• Categories
  • Komputer HP ENVY TE02-0142nw

The Symbol : 6J9P8EA
11836.00
opak
The loyalty program is only available for logged in customers.
Reviews
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Kurier DHL24 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg
EAN 196786065699

Zamówienie telefoniczne: 537 033 111

Leave your phone

HP ENVY TE02-0142nw

Twórz bez ograniczeń dzięki komputerowi stacjonarnemu HP Envy - idealnemu towarzyszowi, który umożliwi urzeczywistnienie kreatywnych marzeń. Zabierz się do pracy z procesorem Intel® Core™ I7-12700K i kartą graficzną Nvidia GeForce® RTX 3080, która jest napędzana technologią Ampere, czyli architekturą NVIDIA RTX 2. generacji. Wyposażona w ulepszone rdzenie RT i Tensor, nowe multiprocesory strumieniowe oraz bardzo szybką pamięć G6, karta zapewnia wysoką wydajność.


Uzyskaj świeże spojrzenie

System Windows 11 zapewnia spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz realizować swoje pasje dzięki nowym doświadczeniom. Począwszy od odświeżonego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomościami, grami i treściami. Uzyskaj lepszą jakość połączenia bezprzewodowego dzięki interfejsom Wi-Fi 6™ i Bluetooth® 5 - wszystkie połączenia są solidne, a transfer plików nawet 3 razy szybszy niż w przypadku Wi-Fi 5. Podłącz zewnętrzną pamięć masową przez port SuperSpeed USB-Type-C® o przepustowości 10 Gb/s. Port jest odwracalny, co umożliwia prawidłowe podłączenie za każdym razem.


Przygotowany do pracy przez cały dzień

Dzięki niezawodnemu procesorowi Intel® Core™ I7-12700K wszystko wydaje się działać szybciej. Dwa dyski o łącznej pojemności 2TB zapewniają jeszcze więcej miejsca na wszystkie zdjęcia, filmy i dokumenty, które są dla Ciebie ważne. Za pomocą najpopularniejszego na świecie połączenia USB można łatwo podłączyć każde urządzenie USB i dokonywać transmisji danych dziesięć razy szybciej niż za pomocą USB 2.0.


Elegancka konstrukcja

Dzięki eleganckiej konstrukcji ten komputer wkomponuje się w każde otoczenie - zarówno podczas pracy, jak i grania. Na górze obudowy znajdują się wszystkie niezbędne porty, co czyni ten komputer idealnym połączeniem eleganckiej formy i funkcjonalności.


There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
  • Manufacturers