• AXM761P10 ProSafe 10GBASE-SR SFP+ LC NETGEAR

Symbol: AXM761P10-10000S
9590.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier DHL24 0
Kurier 9
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 537 033 111

Moduł SFP+. Dedykowany dla przełączników z serii M5300, M7100 oraz M7300. W zestawie znajduje się 10 sztuk.
Kolor Srebrny
Cechy Złącze LC duplex, Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach zarządzalnych, W zestawie znajduje się 10 sztuk, Pasuje do slotów SFP+ w przełącznikach Smart i Plus
Przeznaczenie Dedykowany dla przełączników z serii M5300, M7100 oraz M7300
Rodzaj Moduł SFP+
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci